František Furch

Finance

Ukážu vám cestu k finanční svobodě

Mít v pořádku finance znamená mít lepší život. Nechte si ode mě přichystat plán, se kterým získáte nad svými penězi kontrolu. S mým týmem specialistů vás nasměrujeme ke klidné budoucnosti.

Co vám spolupráce se mnou přinese

Jistou finanční budoucnost

Pomohu vám najít řešení, jak dosáhnout vašich cílů. Na základě vašich příjmů a výdajů domácnosti vytvořím plán, se kterým získáte finance na bydlení i důstojnou penzi.

Finanční polštář do penze

Ukážu vám, jak nejlépe a pravidelně investovat, abyste si mohli užít důchod bez finančních starostí. Správně nastavené investování mým klientům navíc často umožňuje přestat pracovat ještě před oficiálním odchodem do penze.

Zabezpečení blízkých i majetku

Doporučím vám pojištění, se kterým budete připraveni na jakoukoliv situaci. Srovnám pro vás stovky finančních produktů a sjednám vám ty nejvýhodnější podmínky tak, abychom ochránili vás, vaše blízké i majetek.

Peníze na bydlení

Splním vám sen o bydlení ve vlastním. Poradím vám s výběrem nejvýhodnějšího hypotečního úvěru s optimálním splátkovým kalendářem a provedu vás celým procesem vyřízení hypotéky.

Prostředky pro všechny vaše potřeby

Na základě vašich požadavků najdu na trhu nejvhodnější úvěr s co nejnižším úrokem a podmínkami, které vám nezpůsobí žádné finanční problémy. Průběžně vás budu také informovat o všech změnách a novinkách v úvěrových produktech.

Kontrolu nad vašimi financemi

Zkonzultujte se mnou všechny své bankovní záležitosti a já vám ukážu, jak je snadno spravovat. Finance tak budete mít pod kontrolou a můžete se plně soustředit na své podnikání či osobní cíle.

7 zlatých pravidel

1. Zbavte se drahých dluhů

Úvěry na zbytečnosti bývají nejdražší a splácení kreditních karet může být velmi náročné. Mějte na paměti, že draze půjčené peníze rychle vysají vaši peněženku.

2. Vytvořte si provozní rezervu

Každá domácnost by měla mít rezervu, kterou použije na pokrytí nečekaných výdajů, jako např. opravu rozbité televize. Tato rezerva by měla pokrýt alespoň šest měsíců výdajů domácnosti a měla by být uložena na spořicím účtu.

3. Dobře a levně pojištěte rodinu a majetek

Kvalitní a levné pojištění zdraví a majetku by mělo být prioritou pro každého. Lidé s vyššími příjmy a podnikatelé by neměli podceňovat ani pojištění invalidity.

4. Vyřešte si vlastní bydlení

Vyřešení vlastního bydlení by mělo patřit mezi vaše priority. K dispozici byste měli mít alespoň 20 % z pořizovací ceny nemovitosti. Dluh hypotéky by pak neměl přesáhnout devítinásobek ročního příjmu a měsíční splátky dluhu by neměly být více než 45 % vašeho čistého měsíčního příjmu.

5. Pravidelně investujte do výnosných strategií a nespekulujte

Lidé mají rádi finanční jistotu, ale přesto podceňují tvorbu rezerv na stáří. Zajistit je lze v horizontu desítek let pravidelnými investicemi. Čím dříve začnete, tím levnější to bude. Čas hraje ve prospěch zhodnocení.

6. Nedržte volné prostředky na běžných účtech a termínovaných vkladech

Mnoho Čechů stále preferuje běžné účty a termínované vklady, jelikož mají pocit, že jsou tak jejich úspory nejlépe chráněny. Jedná se však o omyl, kterým dobrovolně ztrácíte peníze. Nenechávejte své finanční prostředky na těchto účtech, protože téměř neúročí a každý rok ztrácí svou hodnotu kvůli inflaci.

7. Optimalizujte drahé produkty

Je důležité mít optimální finanční produkty, aby vám skutečně pomohly překlenout problematická období. Například pojistné smlouvy by měly krýt rizika v řádu milionů korun, ne jen v řádu statisíců. Špatně nastavené finanční produkty mohou být v případě pojistné události velmi drahé, protože nepokryjí to, co by měly.

Dále pro vás zajistím

Reality

Řešte všechny své potřeby v oblasti financí a realit jen s jedním odborníkem. Můj tým specialistů propojuje oba tyto světy, díky čemuž vám poskytneme komplexní realitní služby zahrnující koupi a prodej nemovitosti včetně její propagace.

Kariéra

S mým týmem plníme sny nejen klientům, ale i ambiciózním jedincům, kteří se chtějí prosadit na finančním a realitním trhu. Hledáme nové tváře, které nám pomohou dovést naše klienty ke spokojenosti. Podívejte se, zdali je náš tým tím pravým pro vás. Rádi vám dáme příležitost s námi růst.

Komu jsme již pomohli

Tomáš Janečekmanažer
Read More
„František nepatří k naškrobeným finančním poradcům, kteří se snaží prodat produkty za každou cenu. Díky jeho přístupu se ho kdykoliv mohu zeptat na to, čemu nerozumím. Z jeho jednání je vidět, že se nesnaží vydělat na mně, ale se mnou.“
Pavel Brabecpodnikatel
Read More
„Když František pracoval v O2, staral se mi o telefony. Jakmile přešel k Broker Consulting, tak nějak automaticky se mi začal starat o finance. Vždy jsem se na něj mohl spolehnout a vážím si jeho zájmu a zapálení, které mi věnuje celou řadu let.“
Martina Jochmanováředitelka MŠ
Read More
„František Furch je člověk, který jedná napřímo a rozumně, jeho návrhy jsou konkrétní a naše cíle ve společně nastaveném finančním plánu jsou splnitelné. Vše až do dnešního dne vyřešil dokonale. Jedná rychle, konstruktivně a vždy k naší spokojenosti.“
Silva Hnízdováfarmaceutka
Read More
„Serióznost, přátelskost a dlouhodobá spolupráce. Velmi zodpovědný přístup ke každému požadavku při potřebě změny. Profesionalita a zároveň přátelský přístup. Dohody, termíny, sliby – vše se plní bez sebemenší chyby. Františka mohu jen doporučit.“
Veronika Matouškována mateřské dovolené
Read More
„Pana Furcha jsem si vybrala za svého finančního poradce, protože mu věřím. A udělala jsem dobře. Vždy mi skvěle poradí a sestaví smlouvy podle mých představ. Je vstřícný a má lidský přístup.“
Jan Šmídmanažer
Read More
„František má lidský přístup a vždy mi ve všem vyhověl. Můžu ho proto jedině doporučit.“
Richard Kovaříkstolař
Read More
„Františka znám již dlouho jako svého souseda. Je lidský a pro všechny své klienty se snaží udělat maximum. Kdybych se ho zeptal na jeho pracovní profesi o trochu dříve, mohl jsem mít finanční plán a zajištění celé rodiny s větším předstihem – a tím zajištěnou i vyšší rentu v seniorském věku.“
Daniel Záblackývinař
Read More
„Františka Furcha jsem poznal na fotbale jako velkého bojovníka, který nikdy nic nevypustí. Nyní mi pomohl se zajištěním koupě nemovitosti a jejího financování. A zase nic nevypustil. Díky, Franto!“
Previous
Next

Kontaktní formulář

Nástrojem úspěchu ve světě financí je mít plán. Obraťte se na mě a společně připravíme ten váš.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.