František Furch

O nás

„Ukážeme vám směr, jak naplnit vaše cíle v oblasti financí a realit.“

O mně

Již od roku 2014 pomáhám plnit sny v oblasti financí a realit lidem nejen na Brněnsku, Hustopečsku a Hodonínsku. Ve své práci si zakládám na přátelském přístupu a otevřenosti. Ke každému klientskému projektu přistupuji tak, jako by se týkal přímo mě a mé rodiny. Proto se vždy snažím nastavit strategii, která klientům přinese maximální užitek a dlouhodobě zúročí jejich kapitál.

Svěřte se mi se svými představami. Jsem přesvědčen, že je společně s mým skvělým týmem zvládneme proměnit v realitu.

Díky vám se posouvám vpřed

Abych vám mohl nabídnout opravdu špičkové služby, neustále se vzdělávám. Považuji za důležité poskytovat klientům aktuální informace a moci jim tak nabídnout to nejnovější a nejlepší na trhu. Jako oblastní ředitel se snažím být pro svůj tým tím správným vzorem a dbám na rozvoj svých schopností, dovedností, i odborných znalostí.

Za své poslání považuji také šířit osvětu v oblasti osobních financí a přispívat k růstu finanční gramotnosti a rozvoji finančního vzdělávání. K tomu využívám hru FinGR Play, pomocí které vyučuji jak ve školách, tak i ve firmách.

Náš tým

Spolehlivost, loajalita a odbornost představují základní stavební kameny naší spolupráce. Spojuje nás jednotné poslání, vize a firemní hodnoty, jež nám udávají směr při naší každodenní práci. 

Naši konzultanti pečují o stávající i nové klienty, s čímž jim pomáhají jejich pravé ruce – asistenti. Ti mají pod svou správou veškerou administrativu a komunikaci s institucemi. O nás všechny a také naše potenciální nováčky se pak starají naše šikovné personalistky. Společně tak tvoříme perfektní tým, který má za sebou stovky spokojených klientů.

Svěřte se mi se svými představami. Jsem přesvědčen, že je společně s mým skvělým týmem zvládneme proměnit v realitu.

Seznamte se s námi

Kontaktní formulář

Neváhejte se na mě obrátit se svými otázkami ohledně finančního plánu, realit, hypoték či pojištění. Rád s vámi vše nezávazně prodiskutuji.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.